• B kat. - nuo 2019 gruodžio 11 d. 18:00 val.

Akcija: ...ir nemokamai tobulink įgūdžius namuose su nuotoline ARV-KET testų programa!

Mokymai pradedami: 2019 gruodžio 11 d. 18:00 val.
Mokymų dienos:
I
II
III
IV
V
VI
Mokymai vyksta nuo: 18:00 val.
Mokymų trukmė: 3-4 savaitės
Teorijos mokymas: 40 ak. val.
Praktikos mokymas: 30 ak. val.
Mokomieji automobiliai: Kia C'eed, Toyota Auris, Ford Focus
Nuotolinė KET testų prieiga
Kursų kaina: nuo 280 €
  • I-V 11:00 - 18:00
    VI,VII - nedirbame
  • El. p. info@arv-auto.lt

Mokymasis su grupe

Pradėti mokytis kursuose ir juo baigti gali asmenys ne jaunesni kaip 17 metų. Kursą sudaro privalomas 40 ak. val. teorijos, bei 30 ak. val. praktikos mokymas. Teorijos mokymų eigoje mokiniai atlieka ir praktinius vairavimus, taigi teorijos žinias galėsite taikyti praktiniuose vairavimuose iš karto. Praktinio vairavimo instruktorių bei automobilį yra galimybė pasirinkti patiems. Teorinių žinių įtvirtinimui mūsų mokyklos mokiniams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie ARV-KET TESTŲ programos. KET testus atitinkančius valstybinio egzamino klausimus galėsite spręsti tiesiog namuose.

Praktinis mokymas atliekamas naujos kartos Ford Focus modelio automobiliais, atitinkančiais VĮ „Regitra“ valstybinio egzaminavimo automobilius. Vairavimo mokymo aikštelės išsidėsčiusios patogiose vietose Raudondvario pl., Kaune, šalia VĮ “Regitra” egzaminų maršrutų, taip pat Prienuose bei Marijampolėje. Baigus mokymą vykdomas mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių galutinis įvertinimas. Turint teigiamus galutinius dalykų įvertinimus, mokinys yra pasirengęs laikyti valstybinius egzaminus VĮ „Regitra“.

Asmuo vairavimo įgūdžius gali tobulinti su šeimos nariu, kai yra išlaikęs teorijos žinių egzaminą VĮ Regitra ir yra ne jaunesnis kaip 17m. (nuoroda i naudingos nuorodos> mokymasis su šeimos nariu). Valstybinį praktikos egzaminą VĮ „Regitroje“ galima laikyti tik sulaukus 18 metų.