A, A1, A2 kategorija | Motociklo teisės | ARV-Auto

A, A1, A2 kategorijų mokymaikat. nuo 24 metų amžiaus, (turintiems 2 metų A2 kat. stažą, galima įgyti A kat. nuo 20 m. amžiaus) - teisė vairuoti bet kurį motociklą ar triratį.
A2kat. nuo 18 metų amžiaus. Teisė vairuoti motociklą, kurio variklio galia ne didesnė kaip 35 kW.
A1kat. nuo 16 metų amžiaus. Teisė vairuoti motociklą, kurio variklio darbinis tūris ne didesnis kaip 125 cm3 ir triratį, kurio variklio galia ne didesnė kaip 15 kW

NEMOKAMA PRIEIGA PRIE ARV-KET TESTŲ MOKOMOSIOS PROGRAMOS

Kelių eismo taisyklių (KET) žinių tobulinimui suteiksime galimybę nemokamai prisijungti prie ARV-KET testų per kompiuterį ar išmanųjį įrenginį.

KET ŽINIŲ KARTOJIMAS TEORIJOS PASKAITOSE

Mokantis A1, A2, A kat. teorijos kursas nėra privalomas – tačiau pageidaujantys KET žinias gali kartoti teorijos paskaitose, bei konsultuotis KET ir saugaus eismo klausimais.

VAIRAVIMO MOKYMO AIKŠTELĖS ĮRENGTOS ŠALIA AB REGITRA

Erdvios ir tinkamai įregntos vairavimo mokymo aikštelės su puikia kelio danga ir visais reikalingais pratimais prie pat AB Regitra – todėl produktyvus mokymas garantuotas.

  • Kaune – Raudondvario pl. 157
  • Marijampolėje – Kauno g. 148
  • Vilniuje – Galvės g. 120
  • Alytuje – Naujoji g. 140

MŪSŲ VAIRAVIMO INSTRUKTORIAI – MOTOCIKLŲ ENTUZIASTAI

Praktinio vairavimo įgūdžių moko aukštos kvalifikacijos patyrusių vairavimo instruktorių komanda, nuolat dalyvaujantys varžybose, motoklubų veikloje. Mokymų metu galėsite pasirinkti praktinio vairavimo instruktorių.

PRAKTINIAM MOKYMUI – NAUJI MOTOCIKLAI

Kasmet atnaujinamas mokomųjų motociklų parkas. Tokiais pat motociklais laikomas ir egzaminas AB Regitra. Daugiau apie transporto priemonių nuomą

PAPILDOMA PASLAUGA: MOTOCIKLININKŲ APRANGA

Pasiruošimo patalpoje jus aprūpinsime visa reikiama apranga: šalmas, apsaugos, pirštinės, batai ir kt. Apranga taip pat nuomojama ir egzaminams AB Regitra.

PRAPLĖSK B KATEGORIJĄ IR VAIRUOK A1 KATEGORIJOS MOTOCIKLUS

B kategorijos praplėtimas Vilniuje, Kaune, Marijampolėje elektriniais ekologiškais motociklais NIU, pabaigus 6 mok. val. specialų B100 praktinio vairavimo mokymo kursą.

ORGANIZUOJAME SVEIKATOS PATIKRINIMĄ, PIRMOSIOS MEDICININĖS PAGALBOS KURSUS