Automobiliai | ARV-Auto

MOKYMAI SLIDŽIOSE TRASOSE

  • Kaune, UAB „ARV-Auto“ autodrome, kviečiame JUS mokytis ir patirti įspūdžių vienintelėje Kauno regione vairavimo mokymo ant slidžių dangų trasoje bet kuriuo metų laiku.
  • Mūsų mokiniams, besirengiantiems tapti profesionaliais vairuotojais, tai išskirtinė galimybė atlikti visą „95 kodo“ mokymo kursą nevykstant į kitų miestų praktinio mokymo centrus.
  • Besimokantys UAB „ARV-Auto“ B kategorijos kursuose, turi galimybę įgyti papildomą patirtį dalį kurso (2 mok. val.) atliekant slidžiose trasose pagal su mokytojais suderintą laiką ir grafiką.
  • Į autodromą kviečiame visus, pageidaujančius tobulinti savo vairavimo ir automobilio valdymo įgūdžius ir praplėsti sampratą apie saugaus važiavimo greičio pasirinkimo svarbą.

1. NAUDINGA PRAMOGA

  • Suteikiame galimybę išbandyti save ir savo automobilį slidžiose trasose atliekant minimum penkis bandomuosius važiavimus ant slidžių dangų.
  • Trukmė - iki 1h
  • Dalyvavimo mokestis - 45 € ( mūsų mokyklos mokiniams bei klientams - 40 €)

Artimiausios mokymų datos:

Mokymų data Mokymų laikas
2024-06-28 13:00 REGISTRUOKIS
2024-07-05 15:00 REGISTRUOKIS
2024-07-13 09:00 REGISTRUOKISR. Tenio nuotr.

2. PRIVATŪS RENGINIAI

Siūlome išsinuomoti autodromą eismo edukaciniams renginiams. Į įprastos programos (iki 3 mok. val.) kainą įskaičiuota aukščiau aprašyta mokymo dalis su lengvuoju transportu slidžių dangų trasose bei naudojimasis auditorija. Mokymui koordinuoti paskiriamas vairavimo instruktorius. Pagal atskirą susitarimą galime sudaryti individualią užsakovo poreikius atitinkančią teorinio ir praktinio mokymo programą. Pageidaujant, galime organizuoti maisto/užkandžių patiekimą.

Asmenų sk. Automobilių skaičius Kaina Trukmė
Rekomen duojama iki 15 asmenų 4 - 6 190 € 1 mok. val.

* Atliekant mokymą su mūsų automobiliu ir dalyvaujant instruktoriui kaina didėja 25 €/mok. val.
** Kainos nurodytos be PVM

Registracija renginiams tel. +370(600)88688


Mokyme dalyvaujantys asmenys ir transporto priemonės privalo atitikti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymu ir Kelių eismo taisyklėmis bei kitais teisės aktais jiems nustatytus reikalavimus.

Automobiliai turi būti švarūs, techniškai tvarkingi ir be dygliuotų padangų.


Vairavimo mokymo autodromą rasite adresu:
Plytinės g. 60, Kaunas
Nuoroda žemėlapiui: http://goo.gl/tvKtAM (koord. 54.847891, 23.948707)