Aprašymas
 • Mokytis galima nuo: neribojama Mokytis galima nuo: neribojama
 • Teorijos mokymas 40 ak. val.<br/>Praktikos mokymas 30 ak. val. Teorijos mokymas 40 ak. val.
  Praktikos mokymas 30 ak. val.
 • Trukmė: 3-6 savaitės Trukmė: 3-6 savaitės
 • KIA CEED, TOYOTA AURIS KIA CEED, TOYOTA AURIS
 • <strong>Kursų kainos:</strong> <a href='https://www.arv-auto.lt/kursu-kaina'>žiūrėti čia</a> Kursų kainos: žiūrėti čia

Jūsų patogumui lengvojo automobilio B kat. vairuotojų kursuose kviečiame mokytis visuose mūsų filialuose Kaune: Centre, Vilijampolėje, Akademijoje, Eiguliuose, Šilainiuose, Dainavoje, Girionyse, Garliavoje; taip pat Prienuose, Kazlų Rūdoje, Marijampolėje.

Mokymasis su grupe

Mokymosi pabaigoje asmenys turi būti sulaukę 17 metų. Kursą sudaro privalomas 40 ak. val. teorijos, bei 30 ak. val. praktikos mokymas. Teorijos mokymų eigoje mokiniai atlieka ir praktinius vairavimus, taigi teorijos žinias galėsite taikyti praktiniuose vairavimuose iš karto. Praktinio vairavimo instruktorių bei automobilį yra galimybė pasirinkti patiems. Teorinių žinių įtvirtinimui mūsų mokyklos mokiniams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie ARV-KET TESTŲ programos. KET testus atitinkančius valstybinio egzamino klausimus galėsite spręsti tiesiog namuose.

Praktinis mokymas atliekamas naujos kartos KIA CEED, TOYOTA AURIS automobiliais, atitinkančiais VĮ „Regitra“ valstybinio egzaminavimo automobilius. Vairavimo mokymo aikštelės išsidėsčiusios patogiose vietose Raudondvario pl., Kaune, šalia VĮ “Regitra” egzaminų maršrutų, taip pat Prienuose bei Marijampolėje. Baigus mokymą vykdomas mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių galutinis įvertinimas. Turint teigiamus galutinius dalykų įvertinimus, mokinys yra pasirengęs laikyti valstybinius egzaminus VĮ „Regitra“.

Asmuo vairavimo įgūdžius gali tobulinti su šeimos nariu, kai yra išlaikęs teorijos žinių egzaminą VĮ Regitra ir yra ne jaunesnis kaip  17m. (nuoroda i naudingos nuorodos> mokymasis su šeimos nariu). Valstybinį praktikos egzaminą VĮ „Regitroje“ galima laikyti tik sulaukus 18 metų.

Mokymasis savarankiškai (eksternu)

Norinčius pasiruošti VĮ „Regitra“ valstybiniam teorijos egzaminui savarankiškai, kviečiame sudaryti išankstinę praktinio mokymo sutartį. Siūlome galimybę ne mažiau 4 mėnesius nuo sutarties sudarymo naudotis nuotoline ARV-KET TESTŲ programa, iš betkurios interneto priegos kompiuteriu ar telefone naudotis KET testų programa, atitinkančia VĮ „Regitra“ valstybinio egzamino klausimyną.

Mokiniai praktinio vairavimo įgūdžių gali mokytis tik tada, kai VĮ „Regitra“ išlaiko teorijos žinių egzaminą. Vairavimo mokykloje privaloma baigti ne trumpesnį kaip 30 ak. val. praktikos kursą.

5 ak. val. praktinio vairavimo mokymo kursas galimas turintiems teisę vairuoti AM, A1, A2, A ar B1 kat. transporto priemones ne mažiau kaip dvejus metus ir neturintiems galiojančių nuobaudų už KET pažeidimus.

Atkreipkite dėmesį, kad laikant valstybinius egzminus VĮ „Regitra“ asmuo privalo pateikti:

     
 • asmens tapatybės dokumentą
 •    
 • sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (F Nr. 083-1/a)
 •    
 • sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą
Aprašymas
 • B1 Keturračiai. Tokioms transporto priemonėms prilyginamos ir mažos mašinytės" tokios kaip: "Aixam", "Ligier", "JDM" ir panašiai.
 • Mokytis galima nuo 15 metų Mokytis galima nuo 15 metų
 • Teorijos mokymas 40 ak. val.<br/>Praktikos mokymas 20 ak. val. Teorijos mokymas 40 ak. val.
  Praktikos mokymas 20 ak. val.
 • Trukmė: 4-6 savaitės Trukmė: 4-6 savaitės
 • CHATANET CH30 (2015) CHATANET CH30 (2015)
 • <strong>Kursų kainos:</strong> <a href='https://www.arv-auto.lt/kursu-kaina'>žiūrėti čia</a> Kursų kainos: žiūrėti čia

Jūsų patogumui B1 kat. vairuotojų kursuose kviečiame mokytis visuose mūsų filialuose Kaune: Centre, Vilijampolėje, Akademijoje, Eiguliuose, Šilainiuose, Dainavoje, Girionyse, Garliavoje; taip pat Prienuose, Kazlų Rūdoje, Marijampolėje.

Mokymasis su grupe

Pradėti mokytis kursuose galima ir nuo 15 metų, tačiau juos baigti gali ne jaunesni kaip 16 metų asmenys. Kursą sudaro privalomas 40 ak. val. teorijos, bei 20 ak. val. praktikos mokymas. Šios mokymo dalys atliekamos lygiagrečiai: prasidėjus teorijos mokymui mokiniai atlieka ir praktinius vairavimus, taigi teorijos žinias galėsite iš karto taikyti prie vairo. Mokiniams suteikiama galimybė praktinio vairavimo instruktorių bei automobilį pasirinkti patiems. Teorinių žinių įtvirtinimui mūsų mokyklos mokiniams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie ARV-KET TESTŲ programos per kompiuterį ar mobilųjį įrenginį. KET testus, sudarytus iš klausimų, atitinkančių VĮ „Regitra“ teorijos egzaminą, galėsite spręsti prisijungę prie mokomosios programos per kompiuterį būdami namuose, o išvykus radę laisvą minutę teorijos žinias gilinsite prisijungdami prie testo per planšetę ar telefoną.

ARV – Auto vairavimo mokymo aikštelės įrengtos patogiose vietose Raudondvario pl., Kaune, šalia VĮ „Regitra” egzaminų maršrutų, taip pat Prienuose ir Marijampolėje.

Baigus mokymą atliekamas teorijos žinių įvertinimas (mokyklinis egzaminas). Laikoma, kad mokinio teorinės žinios pakankamos, jei patikrinimo metu teisingai atsakoma į 80% klausimų. Tuomet mokinių praktinio mokymo instruktoriai patikrina praktinius įgūdžius (atliekama galutinė praktinių įgūdžių įvertinimo įskaita). Teigiamus galutinius įvertinimus gavę mokiniai laikomi pasirengusiais laikyti egzaminus VĮ „Regitra“.

Praktikos egzaminą VĮ „Regitra“ leidžiama laikyti tik sulaukus 16 metų amžiaus.

Mokymasis savarankiškai (eksternu)

Norinčius pasiruošti VĮ „Regitra“ teorijos egzaminui savarankiškai, kviečiame sudaryti išankstinę praktinio mokymo sutartį. Siūlome galimybę ne mažiau 4 mėnesius nuo sutarties sudarymo naudotis nuotoline ARV-KET TESTŲ programa, iš bet kurios interneto prieigos kompiuteriu ar telefone naudotis KET testų programa, atitinkančia VĮ „Regitra“ egzamino klausimyną.

Mokiniai praktinio vairavimo įgūdžių gali mokytis tik tada, kai VĮ „Regitra“ išlaiko teorijos žinių egzaminą. Vairavimo mokykloje privaloma baigti ne trumpesnį kaip 20 mokymo valandų praktinio mokymo kursą.

Ne mažiau kaip dvejus metus turint teisę vairuoti AM, A1, A2, A ar B1 kat., neturintiems galiojančių nuobaudų už KET pažeidimus, ir siekiantiems įgyti B kat. privalomas praktinio mokymo kursas yra 5 mokymo valandos.

Atkreipkite dėmesį, kad laikant egzaminus VĮ „Regitra“ asmuo privalo pateikti:

     
 • asmens tapatybės dokumentą;
 •    
 • galiojančią sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (F Nr. 083-1/a);
 •    
 • sveikatos žinių atestavimo (pirmosios pagalbos) pažymėjimą.