B1 kategorija | ARV-Auto

B1 kategorijaB1kat. nuo 16 metų amžiaus. Keturratis – keturratė motorinė transporto priemonė, išskyrus lengvuosius keturračius, kurios didžiausiasis projektinis greitis didesnis kaip 45 km/h ir (arba) variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, masė be krovinio ne didesnė kaip 400 kg, o kroviniams vežti skirtos šios keturratės motorinės transporto priemonės masė ne didesnė kaip 550 kg (be akumuliatorių baterijų, jeigu tai elektros varikliu varoma transporto priemonė) ir kurios didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 15 kW.

Siekdami įgyti B1 kategorijos vairavimo teisę, privalu vadovautis „Vairuotojų mokymo tvarkos aprašo“ sąlygomis. Jos numato, kad galite rinktis du mokymosi būdus:

  • Vairavimo mokykloje pabaigti privalomą teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių kursą
  • Vairavimo teorijos mokytis savarankiškai, VĮ REGITRA išlaikyti teorijos egzaminą, o tuomet vairavimo mokykloje baigti tik praktinio vairavimo įgūdžių kursą

Teorijos kursas (neprivaloma)

Jeigu pageidaujate lankyti teorijos žinių kursą, teorijos kursas susideda iš teorijos paskaitų Jums patogiu metu - popietinės, vakarinės arba rytinės (vasarą) grupės pasirinktame mokymo filiale.

Jeigu teorijos kurso nelankysite, galime būti Jums naudingi - prasirašius išankstinę praktikos kurso mokymosi sutartį, teiksime konsultacijas vairavimo teorijos klausimais, bei nemokamus KET Testus sėkmingam mokymuisi

Nemokami ARV KET Testai

Besimokantiems pas mus kelių eismo taisyklių (KET) žinių tobulinimui suteikiame nemokamą prisijungimą prie ARV KET Testų programėlės, kuri pasiekiama www.arvtestai.lt visiems įrenginiams

Organizuojame sveikatos patikrinimą ir pirmosios med. pagalbos kursus

Erdvios vairavimo mokymo aikštelės įrengtos šalia VĮ Regitra

Pirmuosius įgūdžius galėsite ugdyti uždarame maršrute.
Aikštelės prie pat VĮ Regitra – todėl produktyvus mokymas garantuotas.
  • Kaune – Raudondvario pl. 157; Plytinės g. 60;
  • Vilniuje - Galvės g. 120

B1 kategorijai pritaikytos transporto priemonės

Praktinio vairavimo įgūdžių mokysites Chatanet CH30 arba Microcar markės transporto priemonėmis su aukštos kvalifikacijos vairavimo instruktoriumi.

Individualus praktinis vairavimo mokymas

Vairavimo mokymo kursą sudaro 20 mokymo valandų. Kursą atliksite pagal parengtą ir patvirtintą praktinio vairavimo įgūdžių mokymo kurso turinį.

Transporto NUOMA egzaminui

Egzaminams naudojamas ta pati transporto priemonė, pristatymu į egzamino vietą pasirūpinsime mes. Daugiau apie transporto priemonių nuomąJūs galite būti tikri, kad pasirinkę mus Jūs gausite teisingą mokymą. Jeigu mokymosi metu Jūs manysite, kad lūkesčiai nepatenkinami, visada galite kreiptis į įmones vadovą. Savo veiklą grindžiame profesionalumo ir sąžiningumo principais, todėl prieš mokymų pradžią nurodysime ir užfiksuosime visas galimas Jūsų mokymosi pas mus išlaidas. Tiek įmonės vadovas, tiek už atskiras mokymo proceso dalis atsakingi asmenys turi daugelio metų vairavimo mokymo patirtį ir įvertinimus.