Aprašymas
 • D Automobiliai, skirti ir suprojektuoti vežti daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg;
 • Įgyjama nuo 24 m. išskyrus asmenis, įgijusius pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius.       Įgyjama nuo 24 m. išskyrus asmenis, įgijusius pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius.
 • Mokymo trukmė: 4-5 savaitės Mokymo trukmė: 4-5 savaitės
 • Teorijos mokymas 40 val.
Praktinis mokymas 15 val.
Teorijos mokymas 40 val. Praktinis mokymas 15 val.
 • Registruojantis į kursus reikia pateikti:
      Asmens dokumentą
      Vairuotojo pažymėjimą
Registruojantis į kursus reikia pateikti: Asmens dokumentą Vairuotojo pažymėjimą
 • <strong>Kursų kainos:</strong> <a href='https://www.arv-auto.lt/kursu-kaina'>žiūrėti čia</a> Kursų kainos: žiūrėti čia

Jūsų patogumui D kategorijos (autobuso vairuotojų) kursuose kviečiame mokytis mūsų filialuose Kauno Centre ir Šilainiuose.Mokymasis su grupe

Įprastai į D kategorijos kursus registruotis leidžiama ne jaunesniems kaip 24 metų asmenims, tačiau yra galimybė kursus baigti 21 metų sulaukusiems asmenims, jeigu asmuo tuo pat metu mokosi ir profesinės kvalifikacijos keleiviams vežti kursuose.

Kurso apimtis  35 val. teorijos, bei 15 val. praktikos. Teorijos mokymo kursą sudaro net tik kelių eismo taisyklės bei saugaus eismo teorija.  Dalis kurso yra skiriama autobusų technikos specifikai – pneumatinėms stabdžių ir pakabos sistemoms, EURO standartų reikalavimams, taupaus vairavimo pagrindams ir pan.

Tiek teorinė, tiek  praktinė mokymo dalys atliekamos lygiagrečiai. D kat. teorinių žinių įtvirtinimui mūsų mokyklos mokiniams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie ARV-KET TESTŲ programos. KET testus atitinkančius valstybinio egzamino klausimus galėsite spręsti tiesiog namuose, arba iš bet kurios interneto prieigos kompiuteriu ar išmaniajame telefone.

Praktinio vairavimo mokymui siūlome devynmetrį Setra ir dvylikametrį Scania autobusus. Tie patys autobusai naudojami praktinio egzamino metu VĮ „Regitra“. ARV – Auto vairavimo mokymo aikštelė įrengta patogioje vietoje Kaune ir Marijampolėje ,šalia VĮ „Regitra” egzaminų maršrutų.

Baigus mokymą vykdomas mokinių teorijos žinių įvertinimas, o jį išlaikius, praktinio vairavimo įgūdžių galutinis įvertinimas. Turint teigiamus galutinius dalykų įvertinimus, mokinys yra pasirengęs laikyti egzaminus VĮ „Regitra“.

Asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti D kat. transporto priemones, leidžiama teorijos mokytis savarankiškai, jeigu jie jau turi teisę vairuoti C arba D1 kat. transporto priemones.

Mokymasis savarankiškai (eksternu)

Norinčius pasiruošti VĮ „Regitra“ valstybiniam teorijos egzaminui savarankiškai, kviečiame sudaryti išankstinę praktinio mokymo sutartį. Siūlome galimybę ne mažiau 4 mėnesius nuo sutarties sudarymo naudotis nuotoline ARV-KET TESTŲ programa, iš bet kurios interneto prieigos kompiuteriu ar telefone spręsti Kelių eismo taisyklių testus, atitinkančius VĮ „Regitra“ valstybinio egzamino klausimyną.

Mokiniai praktinio vairavimo įgūdžių gali mokytis tik tada, kai VĮ „Regitra“ išlaiko teorijos žinių egzaminą. Vairavimo mokykloje privaloma baigti ne trumpesnį kaip 15 val. praktikos kursą.

Atkreipkite dėmesį, kad laikant egzaminus VĮ „Regitra“ asmuo privalo pateikti:

     
 • asmens tapatybės dokumentą;
 •    
 • galiojančią sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (F Nr. 083-1/a);
 •    
 • sveikatos žinių atestavimo (pirmosios medicininės pagalbos) pažymėjimą.