Vairavimo mokykla | Kursai | ARV-Auto

C CE D T kategorija

Baltų pr. 36 Kaunas
Mokymai pradedami: liepos 17 d. nuotoliniai
Mokymų dienos:
I
II
III
IV
V
VI
Paskaitos vyks: Tiesiogiai su įrašo peržiūra
Mokymų trukmė: 3 savaitės
Registracija
Darbo laikas: I-IV 11:00 - 17:30
V 11:00 - 17:00
Tel. 8 614 84139
El. p. info@arv-auto.lt

Įprastai į C kategorijos kursus registruotis ir juos baigti leidžiama ne jaunesniems kaip 21 metų asmenims, tačiau yra galimybė kursus baigti ir jaunesniems – 18 metų sulaukusiems asmenims, jeigu asmuo tuo pat metu mokosi ir profesinės kvalifikacijos kroviniams vežti kursuose.

Kursą sudaro privalomas 35 mok. val. teorijos, bei 15 mok. val. praktikos mokymas (septyni praktiniai užsiėmimai). Į teorijos mokymo kursą įeina ne tik bendroji eismo teorija: dalis kurso yra skiriama sunkvežimių technikos specifikai – pneumatinėms stabdžių ir pakabos sistemoms, eksploataciniams reikalavimams.

Teorinė ir praktinė mokymo dalys atliekamos lygiagrečiai: įsibėgėjus teorijos mokymui mokiniai pradedamas ir praktinius vairavimus. Teorinių žinių įtvirtinimui mūsų mokyklos mokiniams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie ARV-KET TESTŲ programos. KET testus, pritaikytus C kat. transporto priemones besiruošiantiems vairuoti mokiniams ir atitinkančius VĮ „Regitra“ teorijos egzaminą, galėsite spręsti prisijungę prie mokomosios programos per kompiuterį būdami namuose, o išvykus, radę laisvą minutę, teorijos žinias gilinsite prisijungdami prie testo per planšetę ar telefoną.

Praktinis vairavimo mokymas atliekamas MAN, Renault, Mercedes-Benz krovininiais automobiliais, atitinkančiais VĮ „Regitra“ praktinio egzamino automobilius. ARV – Auto vairavimo mokymo aikštelės įrengtos patogiose vietose Raudondvario pl. Kaune ir Kauno g. Marijampolėje šalia VĮ „Regitra” egzaminų maršrutų.

Baigus mokymą atliekamas teorijos žinių įvertinimas (mokyklinis teorijos egzaminas). Laikoma, kad mokinio teorinės žinios yra pakankamos, jei patikrinimo metu teisingai atsakoma į 80% klausimų. Tuomet mokinių praktinio mokymo instruktoriai patikrina praktinius įgūdžius (atliekama galutinė praktinių įgūdžių įvertinimo įskaita). Teigiamus galutinius įvertinimus gavę mokiniai laikomi pasirengusiais laikyti egzaminus VĮ „Regitra“.

Asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti C kat. transporto priemones, leidžiama teorijos mokytis savarankiškai, jeigu jie jau turi teisę vairuoti C1 arba D kat. transporto priemones.

Lankantiems C kat. kursus leidžiama vienu metu mokytis ir CE kat. transporto priemonių vairavimo. Ketinantiems mokytis vairuoti C kat. transporto priemones, rekomenduojame įvertinti perspektyvas ir vienu kartu mokytis vairuoti taip pat ir CE kat. transporto priemones.