Dainava

Kovo 11-osios g. 57, Kaunas

A1, A2, A kategorijos kursai!

Registracija

Filiale vykdomi mokymai:

Mokymo rūšis Pradedame
Mokymų laikinai nevykdome.

Darbo laikas:
I-V 11:00 - 18:00
VI,VII - nedirbame

Tel. +370 657 83007

El. p. info@arv-auto.lt

Registracija

Apie filialą:

Tai dar vienas mūsų filialas, įsikūręs adresu Kovo 11-osios 57. Puikiai matomas nuo gatvės, lengvai pasiekiamas tiek viešuoju transportu nuo bet kurio miesto taško, tiek nuosavu transportu. Organizuojame „B“ kategorijos mokymo kursus. Kas mėnesį renkame vis naujas mokymo grupes. Savo mokiniams galime pasiūlyti išskirtinę galimybę tobulinti įgytas teorijos žinias, spręndžiant mūsų pačių kurtus ARV KET testus, nuotoliniu būdu.

Kadangi mūsų imonei labai svarbi yra mokymo kokybė, todėl savo mokiniams suteikiame pačias geriausias mokymosi sąlygas. Automobilių parką, su kuriais mokome savo mokinius praktinio mokymo,reguliariai atnaujiname .Todėl, mokiniai laikantys egzaminus VĮ „Regitra“ yra pratę vairuoti tokios pačios markės automobilius, tiek mechanine pavarų dėže, tiek automatine. Mūsų komandoje dirbantys instruktoriai, bei teorijos dėstytojai yra savo srities profesionalai, todėl VĮ „Regitra“ egzaminų iš pirmo karto išlaikomumo procentas yra aukštas.

Visa informacija teikiama telefonu: 8 657 83007, arba adresu Kovo 11-osios 57, darbo laiku I- V; nuo 11-18 val.

Jus maloniai pasitiks ir Jums padės mūsų administratorė.

Rinkitės mokytis ARV-Auto, nes:

Mūsų darbuotojai - tai ilgametę patirtį turintys vairavimo instruktoriai bei teorijos dėstytojai.
Visą mokymosi laikotarpį, be jokio papildomo mokesčio, suteiksime 4 mėn. nuotolinį prisijungimą prie mūsų sukurtos Facebook KET testavimo programos, todėl paskaitų metu įgytas žinias galėsite įtvirtinti ir namuose.
Mūsų mokomieji automobiliai atitinka VĮ Regitra automobilių parką, kuris naudojamas vairavimo egzamino metu.
Paskaitos vyksta modernioje mokymosi klasėje.